Magazín    Inzercia    Obchody    Služby    Užitočné info    Horoskopy    Pôžičky pre ženy    Finančná poradňa   

Masáže Žilina
Sme jedno z najkvalitnejších kaderníctiev s certifikátom Matrix, účesy: návrhy z PC, vizáž, kozmetika, nechtový design, masáže, telové zábaly.
Korzo 3405/3, Žilina

Našim zákazníkom ponúkame relaxačno-liečebné masáže, klasická masáž, masáž lávovými kameňmi, tiež aj bankovanie - vákuová masáž, medová masáž.
J. Vuruma 144, Žilina

Ponúkame športové, medové, relaxačné, kombinované, anticelulitídne, havajské masáže, bankovanie, lymfodrenáž, reflexológia chodidiel, pedikúra.
Prostredná 824, Žilina

Sme odborný masážny salón, ponúkame masáže, celotelové peelingy a zábaly s prípravkami značiek Janssen Cosmeceutical, Yves Rocher a L" a Occitale.
Bottova 5, Žilina

Masérsky salón: klasická, medová detoxikačná a vákuová masáž, reflexná masáž chodidiel, bankovanie, kozmetická lymfomasáž tváre a dekoltu a iné.
Komenského 38, Žilina

Ponúkam lymfatické masáže, masáže rolletic, črevné sprchy na dosiahnutie vytúženého vzhľadu a odstránenie zdravotných problémov, aj kozmetické služby.
Žilinská cesta 34, Žilina

Sme relaxačno oddychové centrum s možnosťou klasickej športovej masáže, reflexnej masáže chodidiel a dokonca aj masáže s lávovými kameňmi.
Za plavárňou 3937/1, Žilina

Masáže - klasická, lávovými kameňmi, exluzívna, lymfodrenáž, medová. Saunový svet - sauna fínska, aromaterapeutická, parná, fínske vedro a iné služby.
Rajecká cesta 4, Žilina

Ponúkame čínsku tradičnú medicínu ako akupunktúra, rekondičné, kondičné, regeneračné masáže, reflexná terapia, magnetoterapia, Reiki.
Bytčická 16, Žilina

Náš špičkový salón Xoxo daySPA ponúka svojim zákazníkom manikúru, pedikúru, wellness salón, kaderníctvo, predlžovanie vlasov, masáže, vizáž.
Mariánske námestie 29/6, Žilina

Masáže v Žiline to už dávno nie je len jeden masážny stôl a pri ňom masér, na ktorého služby sa musíme zapísať do poradovníka. Viaceré domy krásy, či masérske štúdia ponúkajú viacero služieb. Okrem klasickej masáže, je to napríklad lymfodrenáž, bahenná masáž, či exotická thajská masáž. Samozrejme, že druhov masáži je omnoho viac a záleží len na vás, akú si zvolíte. Masáže v Žiline poskytujú vysoký štandard, ktorý dokáže oceniť aj najnáročnejšia zákazníčka.

Tu nájdete všetky služby a firmy, ktoré súvisia s touto témou a pri každej je aj adresa prevádzky s kontaktnými údajmi.