Magazín    Inzercia    Obchody    Služby    Užitočné info    Horoskopy    Pôžičky pre ženy    Finančná poradňa   

Záložne Žilina
Sme sieť záložní po celom Slovensku. Venujeme sa predaju šperkov, výkupu zlata, striebra, mobilov, a iného. Tiež poskytujeme nebankové pôžičky.
Pivovarská 2, Žilina

Jaroslav Cheben, moja seriózna záložňa v Čadci sa zaoberá predajom zlata a šperkov. Nájdete u nás všetko, čo potrebujete! Príďte sa presvedčiť.
Horná 1073, Čadca

Naša prevádzka záložní Breva v Žiline s názvom Žolík sa zaoberá výkupom a predajom zlata, tiež úlomkov zlatých mincí, predmetov zo striebra a iné.
Nám. A. Hlinku, Žilina

Naša prevádzka záložne v Žiline sa zaoberá výkupom a predajom zlata a drahých kovov za seriózne ceny.
Na priekope 13, Žilina

Prevádzkujem záložňu v Martine. Zaoberám sa výkupom drahých kovov, elektroniky, mobilov a iného.
A.Kmeťa 44, Martin

Naša spoločnosť sa zaoberá výkupom a predajom drahých kovov ? zlata, striebra a platiny. Vykupujeme jak zlomkové zlato a striebro tak aj šperky a iné.
Univerzitná 8498/25, Žilina

Naša záložňa poskytuje zákazníkom krátkodobé pôžičky bez dokazovania príjmov, taktiež vykupujeme zlato a striebro a to ako výrobky tak aj zlomky.
Hlinská 7, Žilina

Výkup a predaj zlata. Úlomky zlatých mincí a predmety zo striebra, predaj nevyzdvihnutých šperkov. Aukcie zlatých a strieborných tehál a veľa iného.
Dom odborov, Žilina

Ak sa potrebujete rýchlo dostať k peniazom a nemáte možnosť si požičať, svoje služby vám ponúkajú záložne v Žiline. V našom meste je ich viac. Podstata záložní je v tom, že prinesiete nejaký predmet, ktorý chcete založiť. Pracovník záložne vám zaň vyplatí dohodnutú sumu. Tiež sa dohodnete na termíne, kedy si pre predmet prídete. Pri jeho prevzatí vrátite požičanú sumu, navýšenú o úrok. V prípade, že si vec neprevezmete, stáva sa majetkom záložne v Žiline.

Tu nájdete všetky služby a firmy, ktoré súvisia s touto témou a pri každej je aj adresa prevádzky s kontaktnými údajmi.